Geriausios lažybų bendrovės su cash-out opcija

Cash out

Didelė dalis sporto lažybas mėgstančių žaidėjų yra susidūrę su cash-out terminu. Mes nusprendėme parašyti šį straipsnį, kad supažindintume jus su šia išankstine išmokėjimo opcija. Čia rasite plačią informaciją apie tai, kas tai yra, kokios bendrovės suteikia tokią galimybę ir ką reikia žinoti apie cash-out. Daugelis žaidėjų pamatę galimybę pasiimti laimėjimą anksčiau laiko pasimeta ir tuo pasinaudoja, tačiau tikrai ne visada verta pasinaudoti išankstiniu išmokėjimu, nes ilgame laikotarpyje tai gali privesti prie neigiamo balanso. Būtent dėl to mes paruošėme kelis patarimus, kurie padės apsispręsti, kada pasinaudoti išankstiniu laimėjimo išmokėjimu, kada neverta to daryti.

Per daug metų sukauptą patirtį ne kartą teko pasinaudoti cash-out funkcija ir tikrai žinome, kada verta tai daryti, kada ne. Norime savo patirtimi pasidalinti su skaitytojais ir padėti išvengti klaidų, kurias darėme mes. Taip, mes manome, kad klaidas reikia daryti, nes iš jų geriausia ir yra mokytis, tačiau kitų žmonių vertingi patarimai irgi gali būti labai naudingi, kurie padės daryti mažiau klaidų arba tos klaidos nepadarys tokios didelės žalos, kokią galėtų padaryti, jeigu žaidėjai išvis neturėtų jokių papildomų žinių.

Kas yra cash-out opcija

Prieš pradedant kalbėti apie geriausias lažybų bendroves, kurios suteikia išankstinio laimėjimo atsiėmimo galimybę, reikia susipažinti su šiuo terminu, nes tikrai nemažai žaidėjų nežino, kas tai yra. Cash-out yra galimybė išsimokėti laimėjimą anksčiau laiko. Kokia tuo metu bus siūloma suma priklauso nuo to, koks yra rungtynių rezultatas bei tuo metu esantys koeficientai. Cash-out funkciją galima gretinti su statymais gyvai, čia koeficientai keičiasi pagal rezultatą bei tai, kas tuo metu vyksta aikštėje, taip ir cash-out metu siūloma suma, kurią galima atsiimti yra tiesiogiai susijusi su esamu rezultatu.

Pavyzdžiui, jei atliksite sportinį statymą, X komanda laimės, kai koeficientas yra 1,90 € 50, rungtynėms prasidėjus ir dar pirmame kėlinyje jūsų komandai įmušus du įvarčius bei po pirmo kėlinio laimint 2-0, lažybų bendrovės jau gali siūlyti jums atsiimti laimėjimą, kurio vertė būtų 85-90€. Nors galutinė suma, kurią jūs gautumėte po rungtynių yra 95€. Kokią sumą bendrovė siūlo atsiimti priklauso nuo to, koks yra rezultatas ir siūlomas koeficientas statymuose gyvai. X komandai laimint 2-0 už pergalę koeficientas bus minimalus arba jo išvis nebebus, todėl labai daug šansų, kad ir jūsų statymas bus sėkmingas. Dėl to, bendrovės suteikia galimybę atsiimti beveik visą laimėjimą, pasilikdami kelis procentus šansų, kad vis tik pralaiminti komanda sugebės išlyginti rezultatą ar net laimėti rungtynes.

Šiame pateiktame pavyzdyje galima sakyti, kad 9 iš 10 kartų rungtynės pasibaigtų sėkmingu rezultatu, tačiau žaidėjai tikrai dažniau nei 1 kartą iš 10 pasirenka išankstinio laimėjimo išmokėjimo funkciją. Tuo metu atrodo ramu, pinigai jau laimėti, tačiau ilgame laikotarpyje laimėjimai tikrai nėra dideli, nes anksčiau išmokėti pinigai prilygsta tam, kad jūs atliktumėte statymus ant mažų koeficientų. Norint turėti pelną iš mažų koeficientų, reikia labai dažnai laimėti ir keli pralaimėjimai visą pelną gali suvalgyti.

Geriausios bendrovės su cash-out funkcija

Cash-out funkciją suteikia tikrai ne visos lažybų bendrovės. Nors laikui bėgant vis daugiau ir daugiau bendrovių šią funkciją pateikia savo žaidėjams. Dažniausiai šią funkciją pateikia tos bendrovės, kurios turi stiprią statymų gyvai kategoriją. Kaip ir minėjome, šios kategorijos yra labai susijusios, tad jeigu bendrovė neturi stiprios statymų gyvai kategorijos, tikėtina, kad ir išankstinio laimėjimo išmokėjimo gali nesuteikti. Šioje dalyje pakalbėsime apie bendroves, kurios suteikią tokią galimybę ir kurios iš jų yra geriausias pasirinkimas.

Unibet logo

Tikriausiai esate susidūrę su „Unibet“ lažybų bendrove ir matėte, kad ten yra pateikiama cash-out funkcija. Šioje bendrovėje ši funkcija yra labai patogi, viskas ką reikia padaryti, tiesiog nueiti į „mano statymai“ skiltį ir ten aiškiai matysite, kuriuos statymus galima išmokėti anksčiau, kurių ne. Deja, bet „Unibet“ bendrovėje tikrai ne visus statymus galima išmokėti anksčiau laiko, tačiau nemaža dalis statymų tokią funkciją turi. Dažnai „Unibet“ lažybų bendrovėje galima išmokėti kombinuotus statymus anksčiau laiko. Jeigu vienos rungtynės yra žaidžiamos vieną dieną, o kitos rungtynės kitą dieną, tai tikėtina, kad po pirmų sėkmingų rungtynių, jūs turėsite galimybę išsimokėti laimėjimą, kurio vertė panaši į pirmų rungtynių koeficientą.

Top Sport logo

Visiems Lietuvoje gerai žinoma „Topsport“ lažybų bendrovė irgi suteikia cash-out funkciją savo žaidėjams. Tačiau ši funkcija tikrai nėra taikoma visiems statymams ir labai dažnai tokios galimybės padaryti tiesiog nėra. Ši lažybų bendrovė labai nereklamuoja galimybės išsimokėti laimėjimą anksčiau, tačiau, tai suprantamas ėjimas, kadangi tikrai ne visada yra teikiama tokia galimybė. Šioje bendrovėje tokia cash-out opcija žaidėjams yra kaip papildomas priedas, kuriuo kartais galima pasinaudoti. Tikrai nereikėtų rinktis šios bendrovės tik dėl cash-out funkcijos.

Betsafe logo

Viena iš geriausių bendrovių Lietuvoje „Betsafe“ irgi turi cash-out funkciją. Šioje Lietuvoje veikiančioje bendrovėje tokią opciją galima gauti daug dažniau nei „Topsport“ bendrovėje, tačiau rečiau nei „Unibet“ lažybų bendrovėje. „Betsafe“ pasižymi gan stipria statymų gyvai kategorija, todėl ir cash-out funkcija yra taikoma daugeliui statymų. Labai didelė tikimybė, kad cash-out funkciją turės statymai, kurie buvo atlikti būtent statymų gyvai kategorijoje. Statymai atlikti prieš rungtynes tikrai ne visada turi cash-out funkciją. Įdomu tai, kad cash-out atlikti galima tik tada, kai toms rungtynėms tuo metu yra suteikiamas kažkoks koeficientas. Tai gali būti statymai gyvai arba dar neprasidėjusios rungtynės. Jeigu rungtynių pasiūloje nebėra, cash-out galimybės irgi nebus.

Kaip išsirinkti bendrovę su cash-out funkcija

Tikrai ne viena bendrovė siūlo cash-out funkciją, tad žaidėjams gali kilti klausimas, kaip išsirinkti geriausią bendrovę. Lietuvoje veikiančių bendrovių su čia išankstinio išgryninimo funkcija nėra daug, pagrinde „Topsport“ ir „Betsafe“ bendrovės, tačiau užsienyje tokį pasirinkimą teikia tikrai daug bendrovių. Šioje dalyje mes pateikėme kelis pagrindinius dalykus į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis bendrovę dėl cash-out funkcijos.

Vienas iš pagrindinių dalykų yra koeficientai. Nesirinkite tos bendrovės, kuri suteikia cash-out funkciją, tačiau turi itin mažus koeficientus. Maži koeficientai dar labiau sumažins jūsų laimėjimus ir ilgame laikotarpyje bus labai sunku turėti teigiamą balansą. Rungtynių gausa yra kitas dalykas į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Kuo daugiau rungtynių su cash-out funkcija, tuo daugiau galimybių žaidėjams. Rinkitės tą bendrovę, kurioje yra labai stipri statymų gyvai kategorija.

ĀTRI PADOMI

Mēs vēlamies palīdzēt mūsu lasītājiem kļūt par atbildīgiem sporta derētājiem.

Netērē pārāk daudz. Tas jums kaitēs tikai finansiāli un garīgi.

Sporta derību panākumi ir viss, kas saistīts ar mēģinājumiem atrast gaidāmo pozitīvo vērtību.

Futbola jaunumi