Statymai gyvai

Tiesioginės lažybos

Statymų gyvai kategoriją galima rasti beveik visose lažybų bendrovėse internete. Tikriausiai apie šią kategoriją jau esate girdėję tikrai nemažai, tačiau mes manome, kad statymams gyvai reikia skirti daugiau dėmesio ir apie tai kalbėti, todėl nusprendėme, kad pasidalinsime savo patirtimi ir plačiau pakalbėsime apie tai, kaip išvengti neprotingų statymų gyvai ir pasinaudoti galimybe, jog galima atlikti statymą tiesiogiai žiūrint rungtynes ir matant tai, kokia situacija yra rungtynėse.

Nemažai žaidėjų turi prastą pradinę patirtį su statymais gyvai ir dažniausiai čia stengiasi nelįsti, nes sunku save kontroliuoti arba nespėja atlikti statymo, nes statymuose gyvai viskas labai greitai keičiasi, jeigu tuo metu rungtynėse nėra sustabdytas laikas, tai sistema nuolat atsinaujina ir daugeliui žaidėjų tai yra kančia. Kad būtų galima išvengti tokių nesusipratimų, šiame straipsnyje rasite visus patarimus, kurie padės iš statymų gyvai išspausti maksimumą ir mėgautis ne tik įdomesnėmis rungtynėmis, bet ir pelnu.

Kas yra lažybos gyvai

Pirmiausia reikėtų pakalbėti apie tai, kas yra lažybos gyvai. Šioje kategorijoje galima rasti atskirą pasiūlą rungtynėms, kurios vyksta tuo metu. Tai reiškia, kad sistema nuolat atnaujina pasiūla. Pasiūla keičiasi priklausomai nuo to, kas tuo metu vyksta aikštėje. Koeficientai gali būti visiškai kitokie nei buvo prieš rungtynes. Lažybos gyvai ir yra tuo įdomios, nes galima rasti tokių rungtynių, kur viskas klostosi visai ne taip, kaip buvo apskaičiuota prieš rungtynes. Statymai gyvai yra tokie patys kaip ir prieš rungtynes, tiesiog šioje kategorijoje reikia naudotis kita pasiūla, kuri skirtingose lažybų bendrovėse yra kitokia.

Lažybų gyvai kategorija yra puiki vieta atlikti statymą, kurio žaidėjai nespėjo atlikti prieš rungtynes. Taip pat, stebint rungtynes gyvai ir papildomai atlikus statymą, galima pasidaryti įdomesnes rungtynes ir tuo pačiu patikrinti ar jūsų įžvalgos buvo sėkmingos. Svarbiausia nepiktnaudžiauti statymais gyvai ir visada kontroliuoti savo lošimams skirtą banką, nes statymai gyvai gali labai greitai privesti prie neprotingų sprendimų.

Geriausios bendrovės statymams gyvai

Kaip ir su pasiūla prieš rungtynes, taip ir su pasiūla gyvai, skirtingos bendrovės turi skirtingą pasiūlą. Jeigu jūs tikrai mėgstate statymus gyvai arba norite išbandyti šią kategoriją, mes aptarsime kelias lažybų bendroves, kuriose, mūsų manymu, yra puiki lažybų gyvai kategorija. Šioje kategorijoje svarbu atkreipti ne tik į pasiūlos dydį, bet ir į koeficientus. Nors pasiūla ir koeficientai dėliojami pagal tai, kas vyksta rungtynėse, pasiūla vis tiek gali skirtis tarp skirtingų bendrovių.

Topsport logo

„Topsport“ lažybų bendrovė turi labai plačią pasiūlą statymuose gyvai. Ši pasiūla daugumoje rungtynių yra daug didesnė nei pasiūloje prieš rungtynes. Pavyzdžiui, NBA atkrintamosiose statymų gyvai kategorijoje galima rasti daugybę statymų už žaidėjų asmeninę statistiką, tuo tarpu pagrindinėje pasiūloje tokių statymų nėra. Įdomu tai, kad „Topsport“ bendrovėje statymų gyvai kategorijoje galima naršyti ir atlikti statymus dar likus daugybei laiko iki rungtynių pradžios. Todėl mes rekomenduojame prieš atliekant statymą nuolat patikrinti ir statymų gyvai kategoriją, nes ten galite rasti geresnį statymo pasirinkimą.

Betsafe logo

„Betsafe“ yra puiki lažybų bendrovė statymams gyvai. Čia galima rasti itin plačią pasiūlą rungtynių metu, kuri neapsiriboja ties rungtynių nugalėtoju ir kiek taškų bus įmesta. Čia galima atrasti statymų ir tokių, kurių koeficientai nėra dideli, pavyzdžiui, pranašumas gali būti su 1.90 koeficientu arba 1.40 koeficientu. Šioje bendrovėje yra suteikiamas didesnis pasirinkimas žaidėjams ir jie taip dar labiau gali įsitraukti į rungtynes gyvai. Pasirinkdami statymą su mažiau rizikos, žaidėjai gali padidinti savo šansus laimėti.

Patarimai atliekant statymus gyvai

Pagrindinis patarimas norint sėkmingai užsiiminėti statymais gyvai yra disciplina ir banko valdymas. Rungtynių metu gali kilti labai daug pagundų atlikti statymą, kadangi viskas labai greitai keičiasi, o žaidėjai turi įsitikinimą, kad x komanda tikrai turi laimėti, tai visi statymai būna susiję su x komandos pergale arba pranašumu. Jeigu x komandai rungtynės bus nesėkmingos ir jas pralaimės, visi jūsų statymai bus pralaimėti.

Atlikti statymus gyvai rekomenduojama per pertraukėles. Jeigu kalbame apie krepšinio rungtynes, geriausia tai daryti tarp kėlinių arba jeigu tikrai labai geras variantas – minutės pertraukėlės metu. Kadangi atakos krepšinyje labai greitos, sistema kartais nespėja atsinaujinti ir jums ne tik užtruks labai daug laiko atlikti statymą, bet nebeturėdami kantrybės galite atlikti statymą ne ant geriausio varianto. Per pertraukėles pasiūla dažniausiai nesikeičia ir galima ramiai atlikti statymą. Futbolo rungtynėse situacija kitokia, nes čia žaidimas yra lėtesnis. Futbolo rungtynėse rekomenduojama neskubėti. Jeigu komanda prasileido įvarti, neskubėkite iš karto atlikti statymo, nepamirškite, kad labai retai yra įmušamas atsakomasis įvartis, todėl šiek tiek palaukę jūs galėsite pasinaudoti aukštesniu koeficientu. Taip pat galite pamatyti mūsų tiesioginių lažybų strategijas.

ĀTRI PADOMI

Mēs vēlamies palīdzēt mūsu lasītājiem kļūt par atbildīgiem sporta derētājiem.

Netērē pārāk daudz. Tas jums kaitēs tikai finansiāli un garīgi.

Sporta derību panākumi ir viss, kas saistīts ar mēģinājumiem atrast gaidāmo pozitīvo vērtību.

Futbola jaunumi