Geriausios statymai gyvai strategijos

Statymų gyvai kategorija nuolat populiarėja, nes lažybų bendrovės vis suteikia naujų galimybių stebėti rungtynes gyvai. Kuo daugiau žaidėjų gali lažybų bendrovės puslapyje stebėti rungtynes gyvai, tuo daugiau statymų gyvai yra atliekama. Dėl šios priežasties mes nusprendėme su jumis pasidalinti mūsų patikrintomis statymų gyvai strategijomis. Kadangi žinome, jog tikrai daug žaidėjų atlieka statymus gyvai apimti azarto arba nežinodami į ką tiksliai reikia atkreipti dėmesį. Kad galėtumėte būti sėkmingesni statymų gyvai žaidėjai, susipažinkite su mūsų patarimais.

Kas yra statymai gyvai

Live derības

Prieš pradedant kalbėti apie statymų gyvai strategijas, trumpai supažindinsime jus su statymų gyvai kategorija. Tai ypač svarbu tiems žaidėjams, kurie dar nėra su tuo susidūrę. Tikrai nemažai žaidėjų vengia dalyvauti statymuose gyvai, nes ten viskas labai greitai keičiasi ir tuo pačiu bijo pagauti azartą ir atlikti daug netikslingų statymų. Taigi, kas yra statymai gyvai – tai lygiai tokie patys statymai, kuriuos galima atlikti prieš rungtynes, tik šiuo atveju jie atliekami vykstant rungtynėms. Ši pasiūla būna pritaikyta pagal tai, kas tuo metu vyksta aikštėje. Rungtynių gyvai pasiūla yra koreguojama pagal tai, kokie rungtynių koeficientai buvo prieš rungtynes.

Naršant statymų gyvai pasiūloje, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokie koeficientai buvo prieš rungtynes. Tačiau, nereikia pamiršti, kad koeficientai prieš rungtynes visada yra teisingi. Gali būti, kad lažybų bendrovė labai pervertino arba nuvertino vienos ar kitos komandos galimybes ir koeficientai nelabai atitinka realybės, tokiu atveju ir statymuose gyvai koeficientai gali atrodyti labai keistai. Nebijokite imtis veiksmų net jeigu koeficientai gąsdina. Pasižiūrėti į tai, kokie koeficientai buvo prieš rungtynes verta, tačiau labai svarbu yra žiūrėti į tai, kas vyksta aikštėje

Statymų gyvai strategijos

Vienas iš pagrindinių dalykų, kurį reikia žinoti norint būti sėkmingu statymuose gyvai yra disciplina ir banko valdymas. Jeigu nebus šių dalykų, gali būti labai sudėtinga norint pastoviai pelnytis iš statymų gyvai. Nesvarbu kokios geros įžvalgos ir analitinis mąstymas, jeigu nėra disciplinos ir banko valdymo, tai ateis tokios rungtynės, kurių metu bus viskas pralaimėta. Taip tikrai būna ir mes esame su tuo susidūrę, todėl labai svarbu prieš kiekvienas rungtynes nusistatyti limitą, kurį galima investuoti į statymus gyvai. Galima turėti ir išskirtinių taisyklių, kurios leistų limitą viršyti, tačiau tai turi būti labai reti ir išskirtiniai atvejai, kuriais pasinaudoti galima ir ilgalaikiame periode tokie limitų viršinimai atneša pelną. Pavyzdžiui, netikėtai vienos ar kitos komandos žaidėjo trauma, kuri akivaizdžiai keičia rungtynių eigą, nors tuo metu jūs jau buvote atlikę statymų iki savo limito ribų. Tai yra vienas iš pavyzdžių, kuriais atvejais galima koreguoti limitus. Tačiau tokios taisyklės turi būti sudarytos iš anksto ir tai galima pridėti prie disciplinos laikymosi. Galima netgi susikurti taisyklių sąrašą ar lentelę, kur žymėsitės tokius išskirtinius atvejus ir ilgame laikotarpyje galėsite pažiūrėti statistiką ar tokie išskirtiniai atvejai atneša pelną ar ne.
Ar statymas pasirinktas teisingai, ar ne. Kuo daugiau saugosite asmeninę statistiką, tuo lengviau bus sekti banko valdymą ir kontroliuoti sporto lažybas.

Futbola stratēģijas

Kitas svarbus dalykas yra sekti rungtynių eigą. Jeigu turite galimybę stebėti vaizdą, visada pasižiūrėkite rungtynes prieš atlikdami statymą. Vien tik skaičiukų stebėjimas yra labai pavojingas dalykas, nes tai ne visada atspindi tai, kas vyksta aikštėje. Ypač futbole statistika gali būti labai klaidinga. Smūgiai į vartų pusę ar plotą gali būti visai nelogiški ir atsitiktiniai, o pagal statistiką gali atrodyti, kad ši komanda dominuoja ir norėsis atlikti statymą tos komandos naudai, nors vaizdas aikštėje yra visai kitoks. Lygiai taip pat krepšinyje, nepamirškite, kad visas rungtynes mesti labai aukštu procentu beveik neįmanoma, jeigu viena komanda per pirmą kėlinį įmetė 30 taškų, negalvokite, kad taip bus visas rungtynes. Stebėdami vaizdą, galima matyti, kad, galbūt, sukrito nelogiški metimai, kelis kartus pasisekė, buvo mesta daug baudos metimų. Tik vaizdas aikštėje geriausiai parodys, ko galima tikėtis iš rungtynių.

Ir dar vienas labai svarbus dalykas – detalių stebėjimas. Stebėkite detales, kurios gali nulemti rungtynių eigą. Žiūrėdami gyvai rungtynes, stebėkite kiek komandos lyderiai turi asmeninių pražangų, galbūt, kažkuris žaidėjas patyrė mini traumą. Pabandykite pamatyti daugiau ir tada atlikite statymą. Taip pat, visada kontroliuokite savo statymus. Krepšinio rungtynėse rekomenduojama atlikti statymą per minutės pertraukėles arba tarp kėlinių. Futbole, reikia reaguoti į tai, kas vyksta aikštėje, jeigu matote stiprų spaudimą – reaguokite ir atlikite statymą, jeigu matote, kad rungtynės sulėtėjo – palaukite šiek tiek, nes didelė tikimybė, kad nieko greitu metu neįvyks, o koeficientai labai greitai kyla.

ĀTRI PADOMI

Mēs vēlamies palīdzēt mūsu lasītājiem kļūt par atbildīgiem sporta derētājiem.

Netērē pārāk daudz. Tas jums kaitēs tikai finansiāli un garīgi.

Sporta derību panākumi ir viss, kas saistīts ar mēģinājumiem atrast gaidāmo pozitīvo vērtību.

Futbola jaunumi